رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • کد خبر : ۷۱۲
  • مشاهده :  4282 بازدید
  • چاپ خبر : پیش‌بینی افزایشی کیتکو از قیمت طلا
ارزیابی‌کارشناسان ازبهای فلز زرد این‌هفته‌چیست؟

پیش‌بینی افزایشی کیتکو از قیمت طلا

در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز ۲۳ کارشناس ارشد اقتصادی شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۵ نفر معادل ۶۵ درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سایت طلا، بر اساس این گزارش ۴ کارشناس ارشد اقتصادی معادل ۱۷ درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا […]

طلا و ارز

در نظرسنجی این هفته کیتکو نیوز ۲۳ کارشناس ارشد اقتصادی شرکت کرده اند که از این تعداد ۱۵ نفر معادل ۶۵ درصد به افزایش قیمت طلا رای داده اند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سایت طلا، بر اساس این گزارش ۴ کارشناس ارشد اقتصادی معادل ۱۷ درصد نیز پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته آینده کاهش خواهد یافت و همین تعداد نیز اعلام کردند قیمت طلا با تغییر چندانی روبرو نخواهد شد.

در نظرسنجی آنلاین کیتکو نیوز از سرمایه گذاران بین المللی نیز ۸۵۲ نفر شرکت کردند که از این تعداد نیز ۶۸۳ نفر معادل ۸۰ درصد پیش بینی کردند قیمت طلا در هفته پیش رو افزایش خواهد یافت.

۱۱۵ نفر معادل ۱۳ درصد نیز به کاهش قیمت طلا رای دادند و ۵۴ نفر معادل ۶ درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا تغییری نخواهد داشت.

در نظرسنجی هفته گذشته نیز ۶۲ درصد کارشناسان اقتصادی و ۷۴ درصد سرمایه گذاران بین المللی به افزایش قیمت طلا رای داده بودند. این برای دومین هفته متوالی بوده است که هر دو طرف پیش بینی کرده اند که قیمت طلا با افزایش روبرو خواهد شد. قیمت طلا در هفته ای که گذشت با رشد ۱.۵ درصدی روبرو شده است.

به نظر می رسد نگرانی های مربوط به خروج احتمالی بریتانیا از اتحادیه اروپا تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا خواهد داشت. موسسه سرمایه گذاری سی ام سی مارکتس اعلام کرد: تحولات قیمت طلا در روزهای آینده بستگی زیادی به نتایج همه پرسی بریتانیا خواهد داشت. اگر بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا رای دهد، قیمت طلا می تواند با افزایش چشمگیری روبرو شود.

چارلی ندوس تحلیلگر ارشد موسسه لاسال فیوچرز تاکید کرد: قیمت طلا می تواند در روزهای آینده سطح ۱۳۰۰ دلاری را بار دیگر بشکند.

فیل فیلین تحلیلگر برجسته موسسه پرایس فیوچرز نیز گفت: پایین بودن نرخ بهره بانکی در بسیاری از کشورهای توسعه یافته و احتمال خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تاثیر زیادی بر افزایش بیشتر قیمت طلا خواهد داشت.

به نظر می رسد انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا منطقه یورو و چین نیز در روزهای آینده تاثیر زیادی بر قیمت طلا خواهد داشت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه